• suriye türkmenlerinin sahipsizliği

  6.
  ulan haysiyet yoksunu! türkmen nedir ondan haberin yok senin! türkmenler kimsenin karısına kızına göz dikmeyip gayet normal yaşayan ve türkçe konuşan insanlar. onları araplarla kürtlerle bir tutan orospu çocuklarının ecdadını sikeyim! siz türklük bilincinden yoksun anası sikilmiş puşt olabilirsiniz. herkesi kendiniz gibi sanmayın!
  4 ... deli cevatin saati
 • hakan albayrak ın suriyeli acındırması

  2.
  Suriyelileri kabul etmeyi kimse bu ülkeye, bu millete dayatamaz. Nokta.

  Bu ülkenin kendi vatandaşı olan Türkler, Kürtler ve Araplar istemiyor bunları. Kimse bize öyle muhacir-ensar diye 1400 yıl öncesinin kafasıyla ahkâm kesemez. Milleti dinden imandan soğuttunuz. Yeter ulan!

  Eskiden muhacir ve ensar denince sahabelerin dayanışması aklımıza geliyordu. Şimdi ise Türk milletine kakalamaya çalıştığınız yamyamlar geliyor.

  Ayrıca muhacir de ensar da araptı. Aynı millettendiler. Biz ensar olarak sadece Türkmenleri bağrımıza basmak istiyoruz. Sizin bitini kanlandırdığınız çöl bedevilerini değil!
  2 ... deli cevatin saati
 • 23 temmuz 2021 orc seçim anketi

  3.
  Bu seçimin belirleyicisi Bağcılar ve Esenyurt'taki tişörtü yan çizgili "tüp guyruğu varıdı yeğenim" diyen -5 IQ sahibi dayılar değil, gelecekten ümidini kesmiş gençler olacak.

  Ayrıca mülteci sorunu da çığ gibi büyüyor. Milletin tepesi atmış vaziyette.
  7 -1 ... deli cevatin saati
 • türklerin kafasını keseceğim diyen suriyeli arap

  5.
  eski video olması bunların türk düşmanı oldukları gerçeğini değiştirmiyor! muntasır billah türkmen tümeni bu orospu çocuklarının türkmen soykırımı yapacağını bildiği için bu soysuz itlerle canla başla savaştı ve yurdunu teslim etmedi. türkmen bölgelerini ele geçiremediler.

  ulan biz türkiye türkleri size vatan verir miyiz?
  4 -1 ... deli cevatin saati
 • 23 temmuz 2021 nagehan alçı hezeyanı

  6.
  boş boş konuşup milletin sinirlerini gereceğine maarif takvimne soyunsun.

  türk milleti suriyeli arap falan istemiyor! onları siktir edip gönderecek partilere oy vereceğiz.
  ... deli cevatin saati
 • suriye türkmenlerini araplara yem etmemek

  8.
  türkmen bir abiden dinlemiştim. araplar suriye'de soydaşlarımızın yüzüne tükürüp "pis türkler, aşağılıksınız" diye dışlarlarmış. türk milletinden nefret ediyorlar bunlar. türkmenlere az zulmetmediler.
  5 ... deli cevatin saati
 • suriyeli çocukların kediyi torpille patlatması

  2.
  Artık dayanamıyorum lan! Suriyelilere karşı kurulacak bütün oluşumlara seve seve katılırım. Yeter ki şu pislik orospu çocuklarını siktir edelim şu ülkeden!
  6 ... deli cevatin saati
 • erzurumda polise taşlı sopalı saldıran suriyeliler

  1.
  Önden küçük veledi zinalarını gönderip pazarcıların üstüne saldırtan, sonra da polise taşlı sopalı saldıran it sürüsü.

  Haber:

  https://www.facebook.com/...1/posts/4081949235175111/
  9 ... deli cevatin saati
 • 2022 2023 seçim anketi

  19.
  Oyları ciddiye almak gerek. Zira genç nüfusun tercihi "mültecileri düşmanım gönderse düşmanıma oy veririm" şeklinde artık. 14 milyon Z kuşağı birey oy kullanacak. Dolayısıyla sığınmacıları kim gönderirse o kazanır.
  ... deli cevatin saati
 • mülteci sorununun akp oy oranına etkisi

  2.
  Bu sefer gerçekten büyük olacak. Akp suriyelileri vatandaş falan yapamaz çünkü ab onlara geçici sığınmacı oldukları için para gönderiyor. Halk da Suriyeli görünce öldürecek raddeye gelmiş durumda.

  Türkiye Cumhuriyeti'nde yaşayan -pkklılar hariç- bütün vatandaşlar birbirleriyle zaman zaman anlaşmazlık yaşayabilirler fakat biz sağduyulu bir milletiz. Eninde sonunda barışırız. Ancak doğu illerinde hem Türk hem Kürt vatandaşlarımızın canı burnunda. Akp ve HDP ise biri ümmetçi diğeri ise azılı Türkiye düşmanı olduğu için bunların varlığından rahatsız değil. Bu da milletin sinirlerini iyice geriyor.

  iktidar artık büyük bir yol ayrımında. Ya bu Suriyelileri ve afganları sepetleyecek ya da artık iktidarı başka bir partiye devredecek.

  Mhp ne düşünüyor sorusunu soracak olanlar olacaktır. Tepedekileri bilmem ama MHP seçmeni artık ayyıldız hareketi partisi'ne geçiş eğilimi gösteriyor. Suriyelileri asla istemiyorlar. Türkiye'de milliyetçi insanlara rağmen bir şey yapılamaz. Çünkü özel harekat, uzman çavuş, jandarma gibi can vermeyi gerektiren meslekleri seve seve yapıyorlar. Çünkü bu ülkeyi her şeyden çok seviyorlar. O nedenle cumhur ittifakının bitmesini de dört gözle bekliyorlar. Mhp çok ciddi bir oy kaybı yaşayacak. Tabii Erdoğan da.

  Peki muhalefet ne yapmalı? Pkklı orospu çocuğu seviciliğini demokratlık diye yutturmaya kalkmak yerine mülteci kartını açık oynamalı. Def edeceğini üst perdeden dile getirmeli. Başkan adayı da Mansur Yavaş olmalı.
  9 -2 ... deli cevatin saati
 • suriyeliler ve afganları gönderecek parti

  3.
  Sınırda Afgan mültecilere karşı güvenlik önlemleri alındı ve duvar örülüyor. Çünkü iktidar artık milletin patlamaya hazır olduğunun gayet farkında.

  Suriyeliler ve Afganlar öyle veya böyle gönderilecek. Bunun artık başka çaresi kalmadı. Vergi vermezler, devletten maaş alırlar, bizim sahillerimizi parklarımızı istila ederler. Kızlarımıza yiyecek gibi bakıp taciz ederler. Yetti artık!
  3 ... deli cevatin saati
 • 2022 2023 seçim anketi

  8.
  the rise of darkness denen chp trollünü siklemeyin, ölü taklidi yapın.

  kendi partisine bakmayıp ayyıldız hareketi veya memleket hareketi için stepne diyenlerde bit kadar akıl yok. oy vermemek herkesin kendi tercihi ama at gözlüğüyle bakanlar yüzünden bu haldeyiz.
  6 -1 ... deli cevatin saati
 • 2022 2023 seçim anketi

  2.
  Tatava yapmayıp ayyıldız hareketi partisi'ne oy verdiğim anket.
  3 -6 ... deli cevatin saati
 • ayyıldız hareketi partisi

  18.
  Artık son seçimde oy vereceğim ve mültecilerden kurtulmak için herkesin oy vermesi gereken siyasi parti.

  Ülkemde mülteci istemiyorum!
  5 -2 ... deli cevatin saati
 • izzet yıldızhan ın antep katmeri giymesi

  4.
  Yılanların şahı Şahmaran izzet abi'yi sokmuş da mutasyona uğramış gibi lan.

  Yalnız bu ceketi öyle Trendyol'da falan bulamazsınız. Kesin bir modacıya diktirmiştir. Ben şeyi merak ettim, ne dedi acaba?

  "Yav kardaşım öyle bir ceket dik ki, fıstık sarma gibi olayım" falan mı? Bir insan niye böyle bir şey giyer ki?
  4 ... deli cevatin saati
 • türklerin giderek azınlık olması

  21.
  Türk milleti bu orospu çocuklarını sike sike gönderecek merak etmeyin. işler o raddeye gelince kendi ülkesinden kaçmış şeref yoksunları bırakıp kaçacaklar.

  Yeter ki Türk, Türk olduğunu unutmasın ve seçimlerde bunları başımıza bela edenlere oy vermesin. Şahsen ben de ayyıldız hareketi partisini düşünüyorum artık. Umarım memleket hareketi ile ittifak kurarlar.
  5 ... deli cevatin saati
 • pavyon

  90.
  ilginç bir dizi. pavyondan kadın çıkarıp otele götürme meselesini yemek dönüşü olarak adlandırmışlar. otelden mekana geri dönünce masa donatılıyormuş, kadına daha çok içki söylenmesi gerekiyormuş falan.

  eskorta gitmek çok daha ucuz olduğu halde millet para harcadığı kadını istiyor galiba. bu arada konsomatris illa ki müşteriyle yatacak diye bir şey yok. eğer isterse veya mekanın hatırlı müşterisiyse olabiliyor.
  2 ... deli cevatin saati
 • xiaomi redmi note 8 pro

  31.
  Kullanmakta olduğum ve hâlâ gideri olan telefon. Kamerası iyidir. Bu pahalılıkta 2-3 yıl daha gideri var. Umarım MIUI 13 güncellemesini de alır.

  MIUI 12.5 ile kamerada iyileştirme yaparsa uzunca bir süre daha kullanılır.
  ... deli cevatin saati
 • yeni akit in melih bulu için darbe girişimi haberi

  14.
  Oğlum kafayı yiyeceğim. Koskoca sözlükte ekşi sözlük yazarı olan kimse yok mu lan? Biriniz başlık açsın, zaten hemen gündem olur. Melih bulu'yu fetöcüler görevden aldı diyorlarsa cumhurbaşkanına ne demek istiyorlar lan bunlar? Başka ülkede çoktan skandal olmuştu bu rezil haber.
  3 ... deli cevatin saati
 • yeni akit in melih bulu için darbe girişimi haberi

  10.
  Rezalet haber. Cumhurbaşkanı kendi imzaladığı kararnameyle kime darbe yapacak? Melih bulu kim oğlum? Bu ne cesaret? Siz kimsiniz AMK!

  Harbiden de bu büyük skandal. Cidden biri ekşide şunun başlığını açsın. Ben çaylağım görünmez.
  2 ... deli cevatin saati
 • yeni şeyler getiriyorum