• telefonunu göster diyen dayıları boğma isteği

  1.
  Yatay çizgili tişört giymiş 50 ila 70 yaş arası cahil, yobaz, hayatımızı sikip atan dayıları boğma arzusudur. Milletin cebindeki telefonun zaruri ihtiyaç olduğunu anlamayan beyinsizin tekidir.
  9 -2 ... deli cevatin saati
 • suriyelileri istemiyoruz demek ırkçılık mıdır

  12.
  Şu tartışmanızı da sikecem suriyelilerinizi de! istemiyoruz ulan! Defolup gidecekler artık bunun başka yolu kalmadı! Çok bayılan varsa siktir olup Suriye'ye gitsin!
  1 -2 ... deli cevatin saati
 • büyük suriyeli mitingi

  10.
  Kendilerinden iyice iğrendirdiler. Millet şu an Suriyeli adına bile tahammül edemez hale geldi. Bunun sonunda Suriyelileri ülkemizden def edeceğiz. Bunun başka yolu yok!
  2 ... deli cevatin saati
 • can dündar ın mülteci seviciliği

  1.
  abd bayrağına sarılıp uyuyan can dündar iğrençliği. tanju özcan ise içinden geçmiş tabii.

  https://twitter.com/tanju...tatus/1419734556899434506
  5 -1 ... deli cevatin saati
 • geldikleri gibi giderler

  76.
  sığınmacı orospu çocuklarını gönderecek olan türk milletinin kurduğu cümle.
  2 -1 ... deli cevatin saati
 • iyi parti nin sığınmacı konusunda sus pus olması

  1.
  son günlerde olup bitenlere kayıtsız kalması. tokat il başkan yardımcısı da şehidimiz ömer halisdemir için "darbeci" deyip semih terzi denen terörist oçu savunmuştu.

  bu ara kılıçdaroğlu, muharrem ince ve ümit özdağ dışında kimse bu meseleye sesini yükseltmiyor. başkanlık seçiminde chp'nin adayına (büyük olasılıkla kılıçdaroğlu) milletvekili adaylığında ise ayyıldız hareketi'ne oy vereceğim.
  2 -1 ... deli cevatin saati
 • mültecilere evin bir odasını kiralamak

  2.
  siktir git istersen koynuna gir ama burada kimseyi bunlara alıştırmaya çalışıp algı kasma. milletin canı burnunda artık!
  1 ... deli cevatin saati
 • 26 temmuz 2021 afganların 2 türk ü bıçaklaması

  31.
  bunların hepsini siktir edecek parti iktidar olur, bu kadar net konuşuyorum.
  1 ... deli cevatin saati
 • ihsan şenocak ın filenin sultanları tweeti

  4.
  gündem değiştirme tweeti. yemezler. türk milletinin tek gündemi sığınmacı belasıdır.
  1 ... deli cevatin saati
 • türk milletinin tepesinin atması

  1.
  merhametten maraz doğduğunu tekrar gören türk milletinin tepesi atık vaziyette. afgan ve suriyeli sığınmacıları hiç kimse istemiyor. bir grup hdpli ab'den önüne kemik atılmış tiple ucuza sığınmacı çalıştıran işverenler dışında herkesin canı burnunda.

  türk kızlarına yiyecek gibi bakıyorlar. bacımızı, eşimizi dışarı gönderirken tedirgin oluyoruz. suriyelilerin piçleri bizim çocuklarımıza saldırıyor. üstelik orospu çocukları bizim evlatlarımızı taciz ediyor.

  bu daha fazla böyle gitmez. akp içinden birileri milletin isyanını illa ki görüyor. o sığınmacıların hepsini vatandaş yapsanız bile kaybedeceksiniz! türk milleti canından bezdi. ya bunları gönderirsiniz ya da ilk seçimde gidersiniz.
  4 -1 ... deli cevatin saati
 • 2022 2023 seçim anketi

  25.
  Oy kullanalım arkadaşlar. Artık bu işin şakası kalmadı. Sokak röportajlarındaki kararsız seçmen de aklını başına toplasın artık.

  https://www.strawpoll.me/45505430
  ... deli cevatin saati
 • 2022 2023 seçim anketi

  24.
  Millet Allah aşkına oy verelim şu ankete. En azından eğitimli Türk nüfus bu sığınmacı zulmüne karşı çıksın.
  ... deli cevatin saati
 • seçmeni istemediği halde sığınmacı aşığı olan hdp

  2.
  Hdp'nin hınçak-taşnak partisi olduğunu ve Kürtlere en büyük zararı verdiğini eninde sonunda anlayacaklar. Umarım iş işten geçmez.
  ... deli cevatin saati
 • türkiyemin vatandaşları her şeyden üstündür

  10.
  Birbirimizi yeterince tanımamanın ve iletişim kopukluğunun verdiği önyargıyla sen türksün, sen alevisin, sen kürtsün, sen faşistsin, sen komünistsin diye yıllarca birbirimizi yedik. Hatta birbirimizi öldürdük. Değdi mi? Türkiye'de "Türk" sözcüğü ırk değil vatandaşlık için kullanılır. Hepimiz Türküz demek hepimiz Türk ırkındanız demek değildi oysa. "Türkiyeli" diye saçma ve sahte bir laf uydurduk. Bizim haritamız Suriye gibi ingiliz masasında cetvelle çizilmedi ki "Suriyeli" der gibi "Türkiyeli" diyelim.

  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının yani Türklerin birbirinden başka kimsesi yok. Etnik kökeni, dini, mezhebi, siyasi görüşü ne olursa olsun hepimiz bu ülkeye kan ve gönül bağıyla bağlıyız. Birbirimizden başka kimsemiz yok. Zaten başka kimseye de ihtiyacımız yok. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları birbirine sarılıp zekasını bilim ve teknoloji için kullanırsa bizi sarsabilecek bir güç de yok.

  Elin Suriyeli yıkık artıkları kim ki bizi vatanımızdan etsin? Hadlerini bildireceğiz! Buranın sahibi biziz.
  4 -1 ... deli cevatin saati
 • kontrollü göç ve entegrasyon politikası

  2.
  entegrasyon bekleyen anasından am beklesin. türkçe öğrenince türk mü oluyor gerizekalı? sen ingilizce öğrenip ingiltere'ye yerleşsen ingiltere'ye aidiyet mi duyacaksın? yoo, sadece çalışıp oranın kurallarına uyacaksın. uymazsan def ederler zaten.

  lan hala türk kültürünü sahiplenmek diyor delireceğim. arap diyoruz arap! suriyeli türk kültürünü nasıl benimseyecek? saçma sapan romantizm kasmayın amk. çağdaşlık diyor bir de, ya sabır...
  5 ... deli cevatin saati
 • korkunç linç girişimi çocuk tecavüzcüsü doğrandı

  1.
  Çok iyi olmuş. Çocuğa el sürmeye kalkan kim olursa olsun parçaları bile bulunmamalı.
  1 ... deli cevatin saati
 • suriyeliyi linç eden türk vatandaşları

  9.
  (bkz: 24 temmuz 2021 şamil tayyar tweeti)

  Arkadaşlar lütfen şamil Tayyar'ın attığı tweet'i okuyup destek verelim. Nihayet akp içinden birileri bu sığınmacıların başımıza dert açacağını söylemeye başladı. Eğer mülteciler gitmezse akp gidecek diye tweet atalım lütfen.
  2 ... deli cevatin saati
 • 24 temmuz 2021 şamil tayyar tweeti

  3.
  Artık yeter gerçekten. Milletin can, mal ve namus güvenliği kalmadı. Öyle veya böyle bu kişilerin gönderilmeleri, Türkiye'deki statülerinin iptal edilmesi şart oldu. Biz kendi ülkemiz için çalışıp kendi ülkemizin ekonomisini düzeltiriz. Çapulcu takımına ihtiyacımız yok.

  Ayrıca AKP'ye istanbul ve Ankara'yı kaybettiren şey bu mülteciler oldu. insanlar nefret ediyor. Anlıyor musunuz? Nefret ve kin var artık millette.
  3 ... deli cevatin saati
 • suriyeliyi linç eden türk vatandaşları

  6.
  Ohhh vatandaşlarımın ellerine sağlık. Benim ülkemin evladı her şeyden önemlidir. O sapık Arapların defolup gitmesi şart oldu. Yoksa millet kendi def edecek.
  6 ... deli cevatin saati
 • suriye türkmenlerinin sahipsizliği

  15.
  Vatandaşlık istesin, adam Türk oğlu Türk. Arapları ve Kürtleri siktir etmeyi düşün önce. Dangalak herif! Milletin karısına kızına göz diken çöl yamyamı Araplara diş geçiremeyip türkmen'i çiğneyemezsin. Git Kayseri ve Sivas'ta ilbeyli Türkmen köylerini gez, senden farkı var mı bak.
  4 -1 ... deli cevatin saati
 • yeni şeyler getiriyorum