• ümitcan uygun un abisinin açıklamaları

  19.
  Sen burada gelip 10 milyona yakın insanı katil, mafya, şerefsiz ilan edeceksin. Sonra utanmadan "ülkücüler toplaniyür" diye ağlayacaksın. Ben işinde gücünde kimseye zarar vermeyen normal bir vatandaşım. Aynı partiye oy verdiğim müptezel orospu çocuğunun teki yüzünden kimse bana, benim onuruma saldıramaz!

  Bütün CHP'liler x'tir, bütün akpliler y'dir, bütün MHP'liler z'dir demeye kimsenin hakkı yok. Terbiyesizliğin lüzumu yok.
  4 -3 ... deli cevatin saati
 • cumhur ittifakının bitecek olması

  14.
  Görüşmeleri veya fotoğraf çekilmeleri bu ittifakın devam ettiğini göstermiyor. Ortada gayet suni bir ittifak var. MHP seçmeni gerçekten bıktı. Şu an halka rağmen devam ediliyor.
  3 -1 ... deli cevatin saati
 • bu fotoğraf photoshop olabilir mi

  11.
  Temiz kalpli falan değil düpedüz salak. Sosyalist olduğunu iddia eden hdp yalakası. Bu zekayla bu yaşa iyi gelmiş.
  1 ... deli cevatin saati
 • bu fotoğraf photoshop olabilir mi

  9.
  Gülmekten yarılıyorum AMK. Dilara adlı uçmuş teyzenin attığı tweetleri siktir edin. Asıl muhabbet tweetlerin altında. Süper geyik dönüyor.
  ... deli cevatin saati
 • vatandaşın tayyip erdoğan dan bıkması

  34.
  Hacı emmiler ve kırkbir yasin teyzeleri hayatımızı sikti.

  Her şeyin özeti bu aslında.
  1 ... deli cevatin saati
 • ruh sağlığı için farklı konularla ilgilenmek

  4.
  Ülkede kimin ruh sağlığı düzgün kaldı ki? Kafayı yememek için gerçekten biraz kafa dinlesek hiç fena olmayacak. Açın yedi numara, Behzat ç , leyla ile mecnun falan izleyin. Ciddiyim.

  Bir de birbirimizi sevmeyi öğrenmek zorundayız artık. Başımız derde girince birbirimizin değerini anlıyoruz. Oysa biz Türkiye'yiz. 1923'ten önce de, sonra da başımızdan bela eksik olmadı. Ama her seferinde yendik her zorluğu. Yine yeneceğiz.
  1 ... deli cevatin saati
 • dünyanın en miliyetsiz halkı

  6.
  aklını başına toplamaya başlamış halktır. sığınmacıları istemediğini haykırmaya başlayan halktır. eninde sonunda türk milleti uyanacak. uyanmak zorunda.
  1 ... deli cevatin saati
 • 3 ağustos 2021 avrasya seçim anketi

  19.
  kararsızlar dağıtılınca % 29 çıkmış arkadaşlar. normalde % 24. chp ile çok yakın, kafa kafaya gidiyor şu an. akp milletin gözünde daha da düşecek. hülooğcu dayıları, hacı emmileri siktir edin. onların beyin ölümü zaten gerçekleşmiş.

  ülkede bu yıl seçim olsa ilk kez oy kullanacak 8 milyondan fazla türk genci var. oy kullanabilen z kuşağı sayısı 13 milyon. enseyi karartmayın.
  2 ... deli cevatin saati
 • kamil dünyamalıyev

  2.
  anti türkiyeci orospu çocuklarını sikeyim, kamil'e bir şey olmasın.

  kamil dünyamalıyev kardeşimizi halkın çok büyük bir çoğunluğu bağrına bastı. soysuz bayraksız orospu çocuğu pkk sempatizanlarının ne dediği önemli değil.

  kamil'i tanımayanlar için:

  https://youtu.be/J6SN6HVgfmc
  3 ... deli cevatin saati
 • kadının açılmasını bekleyen erkek

  1.
  Dangalağın teki. Kızın gelip kendisine "sana aşığım" demesini bekleyen erkek. Var böyle bir arkadaşım. Hâlâ hıyar gibi kızdan ilan-ı aşk bekliyor.

  Kızın yeşil ışık yaktığını, sana ilgisi olduğunu zaten anlarsın. Bu ülkede kızlar itiraf edince çoğu hemcinsim kötü gözle bakıyor.

  Bu Ortadoğulu çomarlara açılmayın hanımlar.
  11 -2 ... deli cevatin saati
 • cumhur ittifakının bitecek olması

  1.
  mhp lideri devlet bahçeli'nin sığınmacıların gelmesini "göç değil istila" olarak değerlendirmesi ve suriyelilerin gitmesi gerektiğini belirtmesinden sonra anlaşılan şey. umarım ittifak bir an önce biter. zaten mhp seçmeni bu seçimde çok büyük bir oranda erdoğan'a oy vermeyecek. mhp yeni bir aday açıklamazsa ya mansur yavaş ya da ümit özdağ'ı istiyorlar genel olarak.

  çeşitli illerin mhp teşkilatlarının yöneticisi olan arkadaşlarımın fısıldadıklarından yola çıkarak tabanda ve yönetimde artık tahammül edilemediğini duyuyorum.

  umarım mansur yavaş cumhurbaşkanı adayı olur ve millet onu seçer.
  11 -3 ... deli cevatin saati
 • cumhurbaşkanlığı nın etiyopya destek tweeti

  5.
  Söyleyeceklerim bu kadar.

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2172508/+
  12 -2 ... deli cevatin saati
 • çay fırlatmaya akp seçmeninin tepkisi

  3.
  Ahahadfgsfhdgj olm sözlükteki troller eksiliyor lan.

  Erdoğan'a en büyük zararı etrafındakiler veriyor. Çok net.
  3 ... deli cevatin saati
 • azerbaycan dan 220 kişinin daha gelmesi

  4.
  O türküde şöyle diyor ayrıca:

  "Ağlayanım anam, bacım
  Elin kızı yas mı tutar?"

  Elin kızı, oğlu gelmedi işte gördünüz. Türk milleti mal gibi, aptal gibi, sağmal inek gibi hümanist ve dinci olmasın artık!

  Türk'e Türk'ten başkasının ciğeri yanmıyor. Eldeki yara, duvardaki delik.

  Azerbaycanlı soydaşlarımızdan Allah razı olsun.
  1 ... deli cevatin saati
 • azerbaycan kazakistan özbekistan ın desteği

  19.
  Şu insanlık zırvaları adı altında Yunan, ermeni, Arap götü yalayanlardan tiksindiğim kadar çok az şeyden tiksiniyorum. Lafı evirip çevirmeden bu milletlere uşaklık ettiğinizi söyleyip rahatlayın. Yunanlar o kadar Türk milletini seviyorduysa soykırım yapmasaydı! Atatürk'ün memleketi olan Batı Trakya'da Türkler bugün baskı ve zulüm altında.

  insanlıkmış! Siktirin gidin insanlığı Türk düşmanlarına anlatın! Türk milleti artık bu iğrenç yalanlarınızı yutmuyor!
  2 ... deli cevatin saati
 • azerbaycan kazakistan özbekistan ın desteği

  1.
  yangınlarda azerbaycan 500 kişilik ekip gönderdi. kazakistan manavgat'a kardeşlik ormanı kurmak için fidan hazırlıyor. ayrıca ülkemizde okuyan kazak, özbek, türkmen öğrenciler yangın alanlarında millete su dağıtıyorlar. özbekistan da ağaçlandırma çalışmaları yapacağını bildirip destek mesajı yayınladı. bu ülkelerin vatandaşları da yangınların olduğu alanlarda millete, kendi milletine destek oluyor.

  sizin ümmet kardeşleriniz nerede lan? o avradını soyunu ırkını siktiğimin arap bedevileri nerede ulan? katar katar diye ölüyordunuz. siktiğimin katar'ı hangi delikte? suudi arabistanlı çöl fareleri nerede? farslar, pakistanlılar, afganlar da piyasada yok!

  önümüze gelen müslüman çöl devesine kardeş dedik, sikilmedik bir kulağımızın arkası kaldı. uyanın artık!

  azerbaycan askeri erzak taşıyor.

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2172046/+

  özbekistan'ın mesajı

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2172048/+

  millete su taşıyan kazak türkleri

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2172049/+
  20 -4 ... deli cevatin saati
 • düzensiz göç adı konmamış istiladır

  11.
  çok doğru bir açıklama. bizim bu pezevenklerle aynı millet olmamaız imkansız. ülke yanarken sahilde nargile tüttüren orospu çocuklarının benim vatanımda işi yok! bu ülkede bir savaş çıksa hepsi buradan kaçar. kendi ülkesini korumamış korkak götverenler burada mı duracak? yangında bile yardım etmediler.

  dün azerbaycan türkiye'ye 500 kişilik yangın söndürme ekibi, erzak, içme suyu ve yangın söndürme uçakları gönderdi. kazakistanlı soydaşlarımızdan burada yaşayanlar millete içme suyu taşıdılar. benim kardeşim, soydaşım bunlardır. gerisi türkiye'nin sırtına yük.
  3 ... deli cevatin saati
 • hoşlanılan erkeğin bacı demesi

  14.
  ohoo kızım bir kere çok güzel ve göze görünen bir kızsın. gelmiş burda yazmış amk asdfgasdfgsdf. siktir lan.

  bir erkek bacı gibi gördüğü kıza bacı demez. deme gereği duymaz yani. kaç erkek evdeki kız kardeşine bacım diye hitap eder? şurda anket yapalım. öz kız kardeşinize bacım mı diyorsunuz olm? ya "la, gı, höööyyt" veya adıyla sesleniyorsunuz.

  bu herifin olayı şu: eğitim düzeyi olarak senden oldukça aşağıda olduğu için senin yanında ezik hissetmekten korkuyor. yoksa konu seni beğenmemesi değil. hatta beğenmiyor olsa aramazdı çünkü dediğim gibi senin yanında daha eğitimsiz kalmak istemez. gururuna yedirememe durumu var. fakat sana karşı çekim hissediyor. o yüzden seni her gün arama ihtiyacı hissediyor.
  3 ... deli cevatin saati
 • 28 temmuz 2021 manavgat orman yangını

  5.
  Maalesef kontrol altına alınamıyor. Şehirde dumanlar yükseliyor.
  1 ... deli cevatin saati
 • 28 temmuz 2021 tunç soyer in mülteci açıklaması

  10.
  Pkk sevici beyanı. Neye şaşırıyorsunuz? Chp bostan korkuluğunu izmir'de aday gösterse yine seçilir.

  Akplilerin rakı içen versiyonu yobaz bir kitlesi var.
  3 -1 ... deli cevatin saati
 • yeni şeyler getiriyorum