• akplilerin mültecilere bakışı

  22.
  Şamil Tayyar, "muhacir ensar retoriği ile bu sorunu çözemeyiz. Sosyal ve siyasi patlamalar olacak" demişti. Dediği de çıktı.

  Milletin çocuğunun can güvenliği yok. Bakın aç kalırsanız çare bulursunuz, evsiz kalırsanız çare bulursunuz ama küçücük çocuğunuzu parka götüremezseniz, bakkala gönderemezseniz, çocuğunuzun sınıfında Suriyeli ve Afgan piçler varsa, işinizi Suriyeliler ve Afganlar elinizden aldıysa bu direkt olarak sizin varlığınıza tehdittir. Tehlikelidir.

  Akp seçmeni aslında hiçbir zaman uyumadı. işine öyle geldi. Şu an ise bütün her şey tersine döndü. Akp seçmeni bu seçimde gönderecek.
  2 ... deli cevatin saati
 • ankara da türk gençlerini bıçaklayan suriyeli grup

  8.
  18 yaşındaki vatandaşımızın şehit olması üzerine olaylar iyice büyüdü. polisler bizimkileri sakinleştirmeye çalışıyor ama bu olmayacak. mümkün değil artık. altındağ'daki tüm suriyelileri sınır dışı etmeden kimse durmaz.

  millet zaten suriyelilerin evlerine doğru koşuyor şu an.
  8 ... deli cevatin saati
 • erdoğanın karşısında kim olsa oy verirsiniz

  9.
  (bkz: kahkaha attıran başlıklar)

  Capsler süper cidden. Alarko kombi favorim. <3
  5 ... deli cevatin saati
 • erdoğanın karşısında kim olsa oy verirsiniz

  1.
  Şahsen şuna bile razıyım.

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2175015/+
  13 ... deli cevatin saati
 • mhp nin oylarının hızla erimesi

  1.
  Gelinen noktada akp ne derse onu yapan, sığınmacı ve kaçak göçmen konusunda akp ile zıt fikirde olsa dahi fikrini uygulatamayan bir pozisyona düştüğü için ülkücü taban son derece rahatsız. AKP'nin bir kısmı ve "ne olursa olsun partimden vazgeçmem" diyecek %4 gibi bir kesimle baraj altında kalacağını tahmin ediyorum.

  MHP seçmeni o merkez sağcı ip'e kaymaz ama ümit Özdağ'ın ayyıldız hareketi'ne MHP il yönetimlerinden dahi çok oy gideceği biliniyor.
  2 ... deli cevatin saati
 • anadolunun kaybedilmesi

  10.
  Anadolu asla kaybedilmeyecek! Biz daha ölmedik! Son Türk evladını yok etmeleri gerek bunun için. Biz asla vatanımızdan vazgeçmeyeceğiz. Buradan başka vatanımız ve gidecek yerimiz yok!
  5 ... deli cevatin saati
 • istanbul da 3 kızın ortadan kaybolması

  12.
  Başka arkadaş olacak adam mı bulamıyorsunuz ya? Gerçekten şu sığınmacı tiplerle (sonradan vatandaşlık verilmiş olanlar dahil) asla muhatap olmayın.

  Çocuk sahibi olanlar da çocuklarını uyarsınlar. Sınıf arkadaşı olsa bile asla ama asla sığınmacıların çocuklarıyla konuşmasınlar. Nereye sürükleyeceklerini bilemezsiniz.

  Her türlü manyağa, pisliğe denk gelebilirsiniz. Ki çocukların elbiseleri avcılar sahilinde bulunmuş. Aklıma çok kötü şeyler geliyor.
  3 ... deli cevatin saati
 • hoşlanılan erkeğin bacı demesi

  34.
  (bkz: bir kız bana emmi dedi neyleyim)

  Bence gay olma olasılığı da olabilir.
  1 ... deli cevatin saati
 • mhp nin afganlara sessiz kalması

  11.
  lan gerzek, sen önce sığınmacılara ağzını açmayan ve kabul ettirmeye çalışan meral akşener'e konuş! senin muhatabın o!

  devlet bahçeli aynen şunu dedi: "bu bir göç değil bilinçli bir istiladır. türk milletinin geleceği için bu insanların bir an önce gönderilmeleri elzemdir. ayrıca burada ilanihaye kalamazlar. ülkesine tatile gidebiliyorsa geri de dönmesin." dedi mi? evet dedi.

  mhp iktidar partisi değil. yasin aktay denen mülteci sevici adama söyleyeceksin bunu. ülkede mhp, memleket hareketi, chp'nin önemli bir kısmı ve ayyıldız hareketi'nin tavrı net.

  akp, iyi parti ve hdp sığınmacıları pek seviyor. sıkıntısı olan onlara konuşsun.
  7 -3 ... deli cevatin saati
 • lübnanlı hristiyan ve şii araplar

  1.
  arapların en medeni kolunu oluşturan grup. avrupa'ya da en çok bunlar uyum sağlıyor.

  beyrut'tan harika bir halk dansı:

  https://youtu.be/VEp29GS1VXI

  sesi kısınca arap oldukları anlaşılmıyor yeminle.
  5 ... deli cevatin saati
 • sözlükten suriyeli düşmanlığını söküp atacağız

  10.
  seni çıktığın yere geri sokarım amk mülteci sevici piçi! millete suriyeli ve afgan itleri şirin gösteremeyeceksiniz! bu iş bitti artık! her geçen gün daha da nefret ediyoruz bunlardan. ülkemizden hepsini söküp atacağız!
  8 -1 ... deli cevatin saati
 • saddam hüseyin in gemüğüne züküşüyüm

  2.
  Hayatımda gördüğüm en fantastik küfür. Saddam Hüseyin'in kemiğiyle sikişmeyi düşünen ablaya buradan sesleniyorum:

  Kavga ettiğin şahsa bunun ne zararı var? Yoksa sadece gözdağı mı vermek istiyorsun?
  3 ... deli cevatin saati
 • millet ittifakının cb adayı mehmet şimşek olabilir

  5.
  Optimar denen akp yalakası anket şirketinden Hilmi daşdemir diye saçma sapan bir tipin iddiası. Gerzeklik.

  Böyle aptalca bir şey olursa direkt akp kazandığını ilan eder zaten. Millet oy moy vermez.
  2 -2 ... deli cevatin saati
 • uludağ sözlük 2023 seçim anketi

  8.
  iyi Parti'nin mülteci zırvasından sonra artık bu 0lkeyi ateşe atmayın arkadaş. Ümit Özdağ'ın ayyıldız hareketi gibi önemli bir alternatif var. Yapmayın ne olur!
  3 ... deli cevatin saati
 • alanya da 15 suriyelinin türkleri bıçaklaması

  2.
  Millet istemiyor, nefret ediyor ve kabul etmiyor. Siz ne yaparsanız yapın biz birlikte yaşamayacağız. O bıçakladığınız soydaşlarımızın hesabını er geç soracağız. Bunları asla unutmayalım.
  5 ... deli cevatin saati
 • trt nin suriyeli güzelleme reklam filmi

  12.
  bu şekilde suriyelilere iyice kin ve nefret uyandırıyorlar. gerizekalı bunak çetesi dışında yiyen yok zaten. istemiyoruz bu çöl yamyamlarını!
  1 ... deli cevatin saati
 • afganistan

  363.
  Cumhurbaşkanlığımızın forsunda yıldızla temsil edilen atalarımız gazneliler'in başkenti Gazne şehrinin maalesef şu an Taliban işgali altında olduğu ülke.

  Kanıma dokunuyor.
  3 ... deli cevatin saati
 • afganistan

  357.
  amına koduğumun ülkesinin neredeyse yarısı türk ama türklerin silahı sınırlı. arkadaş böyle işi sikeyim ben! bu taliban denen aşağılık oluşum orada bulunan beluç, tacik gibi küçük toplulukları da tehdit ediyor ama asıl bu peştunların derdi türklerle. türkler birkaç yıl önce duvarlara gazneli mahmud, tuğrul bey, çağrı bey gibi türk büyüklerinin resimlerini yapıp her yere türk yazıyorlardı. düşünsenize, size türk olduğunuz unutturulmaya çalışılıyor ve atalarınızın adını yaşatarak kimliğinizi korumaya çalışıyorsunuz.

  taliban mensupları sakal bırakırlar. suratlarının iğrençliğinden bellidir zaten.

  türkler sakal bırakmazlar. güney türkistan'ın bayrağı vardır ve ay yıldızdır. türk savaşçılar bozkurt işareti yaparlar. afganistan'da 10 milyona yakın türk vardır. benim en büyük dileğim afganistan denen bok çukurundan ayrılıp ayrı bir devlet kurmaları.

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2174032/+
  5 ... deli cevatin saati
 • sığınmacılar hakkında ne düşünüyorsunuz

  8.
  oylama tamamen troll. vatandaşlık verilmeli diyenler analarına küfrettirmekten zevk alanlar. bu iş bir gün ciddiye binerse vay bu ülkenin haline! millet artık dayanacak sınırı çoktan geçti.
  4 -2 ... deli cevatin saati
 • suriyelilere bakmaya devam edeceğiz

  6.
  Yavaş baksın da saçı başı dağılmasın. Millet, 2023 son umudumuz olacak. Artık öyle pembe götlülük yapıp sandığa gitmemezlik yapamazsınız. Bu işin sonu tehlikeli.

  Seçimde artık Erdoğan'ın karşısındaki en güçlü adaya oy vereceğiz. Lamı cimi yok. Milletvekilliğinde de en azından bu sefer ayyıldız hareketi partisi'ne oy verelim. Başka yolu yok artık.
  2 ... deli cevatin saati
 • yeni şeyler getiriyorum