• tiktok videosu çekerken çatıdan düşüp ölen kız

  3.
  Malzemeden çalıp sağlam polikarbonat lehva kullanmayan müteahhitlerin yüzünden olan olay. Apartmanın içi aydınlatılsın diye kullanılan o malzeme aslında çatı değil. Kızcağız bunu bilemezdi tabii.
  6 -4 ... deli cevatin saati
 • 21 ağustos 2021 mamak ta işkence gören kadın

  3.
  Videoyu tesadüfen gördüm. Önce saç baş yolmalı kadın kavgası sandım ama orada ahlaksız orospu çocuğunun biri kızdan pantolonunu ve iç çamaşırını çıkarmasını istiyor. Bu cinsel taciz zaten de, ileri gidip dokunduysa diye aşırı gerildim şu an. Elime verseler o orospu çocuğunu irreversible filmindeki gibi yangın söndürme tüpüyle darmadağın ederim.

  Ulan bacınız yok mu sizin? Kız kuzeniniz, ananız, sevgiliniz yok mu? Bu nasıl bir vahşilik?

  Bu şeref yoksununa adalet gereken cezayı vermeyeceği için umarım mamaklılar veya cezaevindeki mahkumlar gerekeni yapar diyebiliyorum.
  5 ... deli cevatin saati
 • afgan kardeşlerimize kapımızı kapatamayız

  12.
  Akp ülkeyi Ortadoğu çöplüğüne çevirmeye karar vermiş. Suriyeli oçları da göndermiyor.

  Bu seçimde ayyıldız hareketi partisi'ne mührü basacağım. Çok net!
  2 ... deli cevatin saati
 • 2021 bit artık bit

  4.
  Gerçekten de bombok bir yıldı. Cebimizde beş kuruş para yok, bir de Suriyeli besliyoruz. Allahım sen sabır ver!

  En azından şu Suriyelileri ülkelerine postalayıp biraz nefes alalım.
  1 ... deli cevatin saati
 • hankendi den ermenilerin kaçması

  2.
  Darısı buradaki Suriyelilerin başına. Olm var ya Ermeniler ve yunanlar kadar ayar oluyorum yeminle.

  Siktirip gitmeleri iyi oluyor ama oh. Darısı burdaki bedevi oçlara.
  4 -1 ... deli cevatin saati
 • devlet bahçeli nin afgan mülteciler açıklaması

  9.
  Erdoğan da geçen gün "Türkiye yol geçen hanı değildir" demişti. Suriyelileri bize kitlemeye kalkan Avrupa ve ABD babayı alır. Çünkü halkta çok büyük huzursuzluk var.

  Bahçeli Avrupa'ya hitaben "başkaları uğruna kendi huzurumuzu feda etmeyeceğiz" dedi. Ambargoysa ambargo. Ona da razıyız. En azından huzurumuz ve milli güvenliğimiz olur.
  5 ... deli cevatin saati
 • şırnak ta milletin üstüne ambulans süren suriyeli

  8.
  Ermeninin biri gelip burada hdp savunmuş. Hınçak Taşnak partisi vol 2 bunları insan hakları adı altında savunuyor.

  Vatansever Kürt asıllı vatandaşlara sesleniyorum! Bu PKK borazanı siyasi parti Kürtlerin canını düşünseydi en çok sizin başınıza bela olan bu orospu çocuklarının gönderilmelerini isterdi. Ama bu partinin tek gayesi Türk düşmanlığı ve ermeni faşizmi.
  8 -1 ... deli cevatin saati
 • sığınmacı sorununun akp yi bitirmesi

  4.
  MHP'nin desteğiyle alınan oyu öne sürmeye gerek yok. Bu seçimde o da olmayacak. 2018'de millet Suriyelilerin geri döneceğini düşündüğü için dişini sıkıyordu. Fakat son dönemde iktidar bunları millete yamamaya kalkınca ve ekonomi daha da berbat bir yere gidince artık milletin tepesi attı.

  Suriyeliler ve Afganlar geri gönderilmediği sürece milletin öfkesi dinmeyecek. Zaten birbirine hiç alışmamış, birbirini hiç sevmeyen iki topluluğu bir arada tutmaya çalışarak yeterince sabır sınadılar. Her şeyin patladığı bir nokta vardır. O noktaya gelindi.
  2 ... deli cevatin saati
 • yemen de 85 bin çocuğun açlıktan ölmesi

  40.
  Dünyanın en aklı selim ve merhametli milletini aşırı derecede hümanizm kasarak, arapçılık yaparak ırkçı yapmayı başaran hükümete teşekkür ederim. Sekülerlik ve ateizmden sonra bu ülkeye en büyük hayrı yapmış ve koyu milliyetçiliğin yayılmasını sağlamıştır.

  Çok seven varsa gitsin Yemen'de beslesin. Kimsenin umurunda bile değil. Bu kadar açık ve net! Kastamonu, Sinop ve Bartın'da yüzlerce kaybımız var. Sikerler sizin Arap sevdanızı!
  3 -3 ... deli cevatin saati
 • türküz bütün başlardan üstün olan başlarız

  20.
  dünya bu gerçeği er geç görecek. yeter ki türk kimliğimize, damarlarımızdaki asil kana güvenelim.
  ... deli cevatin saati
 • taliban ın afganistan da yönetimi ele geçirmesi

  15.
  afganistan parçalanıp etnik olarak farklı devletler kurulacak. türklerin kanadını raşid dostum yönetiyor. özbek, türkmen ve hazara türklerinin yaşadığı güney türkistan'ın bağımsız olması için mücadele edecekler mutlaka. peştunlar da kendi boklarında boğulurlar umarım. amk farisi çomarları.
  3 -1 ... deli cevatin saati
 • bütün bunların kıyamet alameti olması

  8.
  dünya şu an bir şeylerin sancısını çekiyor. bunun sonu ya karanlık ya aydınlık. ama resmen dünyanın her yerinde huzursuzluk var artık.

  göçmen sorunu ise en çok türkiye'de hissedilse dahi maalesef isveç ve norveç'te patlama yapan tecavüz ve şiddet olaylarına bakılırsa artık küresel bir sorun. dünyanın bir yerinde savaş çıkınca her yer bu istikrarsızlıktan nasibini alıyor. çünkü iletişim artık hiç olmadığı kadar hızlı. evet, bu da kıyamet alameti. her şeyin hızlandığı bir dönemdeyiz.
  1 -1 ... deli cevatin saati
 • türklerin belalı olmak zorunda olmaları

  4.
  Aynen öyle. Bütün farklılıklarımızı bırakıp Kendi içimizde birbirimizi sevmeye başladık zaten. Sıfır bir'deki gibi dışarıya karşı belalı olmamız şart.

  Başka Türkiye yok. O sığınmacı yavşakları da ülkelerine geri postalayacağız. Nereye giderlerse gitsinler.
  3 -1 ... deli cevatin saati
 • milletin sığınmacıları istemiyor olması

  6.
  Kafkas, kırım ve balkan türkleriyle Suriye ve ırak Türkmenlerinin kendilerini bu orospu çocuğu Ortadoğu bedevileri ile karşılaştırmalarından bile hicap duyuyorum. Bu insanlar gerçekten büyük travma yaşayarak gelip Türkiye'yi vatan bilmiş öz be öz Türkler. Bir avuç densiz gelip bu Ortadoğulu yamyamları soydaşlarımız ile bir tuttuğu için açıklama yapma ihtiyacı duyuyorlar. Yazık şu halimize.

  Geçen gün sanayide araba tamircisi arkadaşımla muhabbet ettim. Yanındaki kalfa Suriyeli Türkmenmiş. Çocuğun anadili Türkçe ve kendi de beyaz tenli olduğu için Suriyeli olduğu anlaşılmıyordu. Çok edepli bir çocuktu. Abisi halep'te PKK PYD ile savaşırken şehit olunca annesiyle 7 yıl önce gelmiş buraya. Bak bu çocuğa, ülkede yaşayan 800.000 civarı Türkmen soydaşımıza eminim kimse bir şey demeyecektir. Adamlar zaten Türk.

  Fakat Suriyeli Araplar ve Kürtler bu ülkeden nefret ediyorlar. Altındağ'daki olayın bununla kapanmayacağını tahmin ediyorum. Çünkü bu it oğlu itler çok korkak oldukları halde sırtlan gibi sürüyle geziyorlar. Bunun intikamını başka vatandaşlarımızdan almak isteyeceklerdir.
  5 -2 ... deli cevatin saati
 • milletin sığınmacıları istemiyor olması

  1.
  Artık anlaşılması gereken şey. Hükümet resmen bir çuvalın içine kurtlarla köpekleri koydu ve bunların sakin sakin geçinip gitmesini bekliyor.

  Herkes nefret ediyor. Suriyeliler de zaten Türklere kin ve nefret duyuyorlar, Bu ülkenin kürtlerine de. Bir arada yaşamamız imkansız. Bunun kesin olarak anlaşılması şart.
  15 -1 ... deli cevatin saati
 • altındağ ahalisinin sakinleşmemesi

  3.
  Çankaya bebesi demişken size bir olay anlatayım. Anne ve babası akademisyen olan bir Çankaya cücüğü bizim Anadolu'da bir üniversiteye okumaya geldi. Bu arada arkadaş efemine bir tip. Anadolu'da "ibne lan bu" denen tiplerden yani. Neyse, bir süre çok düzgün bir Türkçeyle, çok nazik ve bir erkekten beklenmeyecek kadar tertipli olan bu arkadaş "sütlü kahve" imalarına bir gün dayanamayıp patladı. Elinde beyzbol sopasıyla gelmiş. "Ecdadınızı sikerim amına koduğumun götverenleri!" diye hönkürerek saldırdı ve çoğunu haşat etti.

  Yani demem o ki, bu ülkenin genci ne kadar edepli ve kibar olursa olsun o sabır eşiğini geçtiğin an siker.

  Suriyeliler ve afganlar korkak it sürüsü oldukları için toplu geziyorlar. Aslında gerçekten it gibi korkaklar. Bunların anasını avradını sikip göndereceksin. Huzur rahat vermeyeceksin.
  12 ... deli cevatin saati
 • bir müslüman olarak tüm insanlığı seviyorum

  3.
  Suriyeliler, afganlar, yunanlar ve Ermeniler hariç diye devam etmesi gereken cümle.
  2 ... deli cevatin saati
 • 11 ağustos 2021 mansur yavaş tweeti

  2.
  Gerizekalı trollün biri damlamış. Evet Ankaralılar da aynı fikirde. Türkiye'nin %95'i aynı fikirde! Çok bayılıyorsan ananı bacını gönder Suriyelilere!

  Milletin sinirleri tepesinden fırlayalı çok oldu, gelmiş yavşak yavşak konuşuyor. Seven alsın koynuna yatsın AMK.
  8 -2 ... deli cevatin saati
 • türklerle mültecilerin asla anlaşamayacağı gerçeği

  8.
  Altındağ'da millet ayaklanmış vaziyette olduğu için polis apar topar taksilerle Suriyelileri tahliye ediyor. Bu itler sınır dışı edilmeden kimseye rahat huzur yok!

  Milletimiz şu an Suriyelilerin evlerine hücuma devam ediyor. Örf, adet, dil, kültür, ahlak bakımından birbiriyle alakası olmayan insanları aynı ortama koyarsanız çatışma çıkması çok doğal olur. Olmuyor, tutmuyor. Bunu zorla kimseye dayatmaya hakları yok.
  3 ... deli cevatin saati
 • muazzez ersoy un trt ye atar yapması

  4.
  Trt'yi kapatırlar ama muazzez hanıma hiçbir şey olmaz.
  ... deli cevatin saati
 • yeni şeyler getiriyorum